سفارش سئو روشی خلاقانه برای بالابردن بازدهی بیزینس!

 • خانه
 • سفارش سئو روشی خلاقانه برای بالابردن بازدهی بیزینس!

اگر بازار را به همان شکل فیزیکی در نظر بگیریم، احتمالا افراد زیادی آنجا نیستند که بدانند سئو چیست!؟ خب این برای شمایی که می دانید و به دنبال سفارش سئو هستید، چه معنایی می تواند داشته باشد؟ بله یک فرصت ایده آل برای شروعی متفاوت و قدرتمند. طراحی و سئو سایت یک راه حل خلاقانه است که شما را وارد بازار اینترنت می کند. اگر فکر می کنید که مشتری و مخاطب زیادی از این فضا برای شما به دست نمی آید، احتمالا در اشتباه هستید. کلمات زیادی وجود دارد که مردم عادی از رقابت سئویی در آنها بی خبرند و برایشان خنده آور است که کسی برای آنها هزینه کند. غافل از اینکه سفارش بهینه سازی سایت در همان کلمات چه بازدهی مالی برای شرکت یا خدمات دهنده ی مورد نظر داشته است. 

سفارش بهینه سازی سایت

چرا سفارش سئو برای سایت های اینترنت تاثیر گذار است؟

با فعالیت Search Engine یا موتور جستجو شروع می کنیم. چرا گوگل به وجود آمد و تا این حد موفق بود؟ موتورهای جستجو اطلاعات محصول، خدمات، دانش علمی و … را می یابند، دسته بندی می کنند و سپس به نمایش می گذارند. این روزها حتی کودکان سوالات خود را از گوگل می پرسند! پس سفارش سئو در واقع به شما فرصت دیده شدن می بخشد. سئو سامان برای سفارش خدماتی که دریافت می کند با انجام برنامه ریزی مدون و مشروح آگاهی مشتریان بالفعل و بالقوه ی شما را افزایش می دهد. این امر به همراه پیاده سازی پلن های سئو خارجی باعث افزایش اعتماد گوگل و مشتری شده و در دراز مدت به برندسازی ختم می شود. 

چه اطلاعاتی برای سفارش خدمات سئو سایت باید مبادله شود؟

سوال اولی که کارشناسان ما از مشتریان می پرسند این است: هدف شما از سفارش سئو چیست؟ اینکه کارفرما چه دیدی نسبت به این کار دارد برای تدوین استراتژی سئو نقش اساسی را ایفا می کند. تیم سئو سامان معمولا در یک جلسه کوتاه سوالات خود را از کارفرما پرسیده و سعی می کند یک دید کلی نسبت به کاری که قرار است انجام شود و نتایج آن ارائه کند. در ادامه اگر مشتری سایت آنلاینی داشته باشد، بحث استاتیک یا داینامیک بودن آن مطرح می شود. با توجه به سیستم مدیریت محتوا، قالب و موارد تکنیکال سایت شما درباره تغییرات فنی لازم و امکان انجام سفارش خدمات سئو تصمیم گیری خواهد شد. در صورتی که شما هنوز سایتی نداشته باشید ما پیشنهادات مختلفی هم برای طراحی سایت مدنظرتان ارائه می کنیم.

سفارش خدمات سئو سایت

نکاتی که باید پیش از سفارش سئو و بهینه سازی سایت بدانید

سئو اصولی و با کیفیت

اگر با الگوریتم های گوگل آشنا باشید، حتما میدانید که رعایت نکردن قوانین شاید امروز نه ولی فردا جریمه شدن را در پی خواهد داشت. از این رو سئو سامان از روش های سئو کلاه سفید استفاده می کند. علاوه در انجام سئو کیفیت حرف اول را میزند. ممکن است شخصی پیشنهادی با زمانبندی بسیار کوتاه و هزینه ی خیلی ارزان به شما ارائه دهد. پس مواظب باشید که فریب شیادان را نخورید. تیم سئو سامان با محوریت قرار دادن معامله ی برد-برد و سودی برای همه تلاش خواهد کرد تا سفارش سئو شما را به یکی سرمایه گذاری عمری تبدیل کند. همچنین اگر علاقه مند به مشاهده ی نمونه کار و آشنایی با کیفیت کار مجموعه هستید، می توانید در کنار پروپوزال سئو، درخواست نمونه کار هم داشته باشید.

محدودیت های بودجه ای

این که مثلا شرکت شما سقف بودجه ای در اختیارتان قرار داده باشد یا خودتان حد هزینه ای برای سفارش سئو دارید، از جانب ما قابل درک است. فقط لازم است که شما پیش از سفارش خدمات، ما را در جریان سقف بودجه یا عدم محدودیت آن قرار دهید. دریافت استراتژی محتوا، افزایش رتبه الکسا، انجام سئو با هدف افزایش بازدید، مشاوره سئو و … پلن های مختلفی است که سئو سامان برای راضی نگه داشتن مشتریان خود در نظر میگیرد. ما سعی کرده ایم بنا را بر رضایت مشتری قرار دهیم. بدین منظور سفارش سئو تنها به صورت پکیج های ثابت ارائه نمی شود. همین طور اگر شما در مجموعه خود کارکنانی دارید که میخواهید در این پروسه سهیم باشند (مثلا تیم تولید محتوای شرکت شما) ما قادر به راهنمایی آنان خواهیم بود.

رتبه ی الکسای رقبا از شما بالاتر است؟ کاهش رتبه الکسا را در برنامه خود قرار دهید. 

آپدیت الگوریتم های گوگل

گوگل با سرعت زیادی (بعضا روزانه) در حال آپدیت کردن قوانین و ساز و کار های موتور جستجوی خود است. لذا تضمینی برای همیشگی بودن رتبه ی شما وجود نخواهد داشت. سئو سامان تنها تضمین می کند که تمام فعالیت ها در راستای انجام سفارش سئو به صورت اصولی انجام شود. طبق عرف تغییرات ناگهانی الگوریتم های گوگل همیشه مدنظر طرفین خواهد بود.

سوابق مشابه شرکت 

معمولا مشتریان ما یک رقیب سرسخت در ذهنشان دارند. بعضی می خواهند به سطح آن رقیب برسند یا آن وبسایت را الگو قرار دهند. اینجاست که سوابق کاری بیشتر مطرح می شود. به جز زمینه کاری سئو و دیجیتال مارکتینگ ما در بقیه زمینه های کاری آماده پذیرش سفارش بهینه سازی سایت هستیم. تنوع زمینه کاری در پروژه های ما زیاد بوده که همگی قابل اثبات هستند. شاید الگوی فعلی شما مشتری قبلی ما باشد.

سفارش سئو

خدماتی که بعد از ثبت سفارش سئو دریافت می کنید

خدماتی که شما دریافت می کنید وابسته به پلن منتخب شما خواهد بود. اما به طور کلی سئو سامان برای مشتریان خود خدمات فهرست زیر را ارائه می دهد:

 • انجام اصلاحات سئو تکنیکال روی کد وبسایت
 • آنالیز و بررسی صفحات و رتبه های موجود
 • کیورد تارگتینگ، آماده سازی استراتژی و تقویم تولید محتوا
 • تحلیل و آنالیز قویترین رقبا
 • آماده سازی استراتژی سئو
 • کانفیگ سئوی سایت
 • بهینه سازی ساختاری سایت
 • تغییر در عناوین و محتوای موجود
 • افزایش سرعت بارگذاری وبسایت
 • بهینه سازی قالب سایت
 • افزایش رتبه سایت در الکسا و گوگل
 • حذف کدهای اضافه
 • خدمات تولید محتوا (هزینه به صورت جداگانه)
 • بهینه سازی به روز مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل
 • ارائه گزارشات تحلیلی و آماری
 • افزایش بازدیدکنندگان ارگانیک
 • رفع پنالتی گوگل در صورتی که قبل از همکاری با ما شامل آن شده باشید (هزینه به صورت جداگانه)
 • تبلیغات گوگل ادز (هزینه به صورت جداگانه)
 • لینک سازی خارجی و رپورتاژ آگهی 

در فهرست قطعا مواردی هم هست که تعمدا یا به صورت غیر عمدی جا افتاده باشد. در صورت لزوم آنها در جلسه حضوری خدمت شما شرح داده خواهد شد.

انواع سفارشات بهینه سازی سایت که توسط سئو سامان پذیرفته می شود

سفارش سئو سایت گردشگری

در زمینه مهاجرت و گردشگری سایت های زیادی در حال رقابت هستند. بدون شک حجم رقابت زمانبندی پروژه و هزینه ها را افزایش خواهد داد. مجموعه ما سفارش سئو سایت گردشگری را به عنوان راهکاری برای افزایش درآمد شما پیشنهاد می کند.

سفارش سئو سایت پزشکی

در زمینه های مختلف پزشکی و بهداشتی خدمات متنوعی در سطح کلانشهرها ارائه می شود. مجموعه ما آماده است تا مراجعین مطب و کلینیک شما را افزایش دهد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحه ی سئو سایت پزشکی را مطالعه فرمایید.

سفارش سئو سایت شرکتی

هر شرکت قانونی با هر محصول یا خدماتی که دارید، می توانید بازدید، میزان فروش و برندسازی شرکت خود را با سئو سایت شرکتی بهبود ببخشید. مجموعه ما سعی می کند ابتدا درک کاملی از اهداف شرکت شما یافته و سپس پروژه را آنطور که شما میخواهید، پیش ببرد.

سفارش سئو سایت فروشگاهی

اولین و محبوب ترین نوع وبسایت در کشور ما، سایت های فروشگاهی اند. رقابت بین این سایت ها در هر حوزه ای وجود دارد. به تازگی سایتهای زیادی هم وارد حوزه خرده فروشی گسترده (فروش همه چیز) شده اند. تیم ما تجربه ی سئوی اینگونه فروشگاه های اینترنتی را نیز دارد. 

سفارش سئو به زبان های خارجی (غیر از فارسی)

سعی ما بر این است تا با بهره گیری همزمان از متخصصین سئو و مترجمین زبده، قابلیت سئو به زبان های خارجی را برای هموطنان پارسی زبانمان به وجود بیاوریم. هدف نهایی این است که جبر جغرافیایی در دنیای اینترنت دیگر نتواند مانع ما باشد. به همین منظور سئو سفارش سئو سایت انگلیسی، سئو سایت عربی، آلمانی، روسی و … بررسی و در صورت امکان پذیرفته می شود. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به صفحات مربوط به هرکدام در سایت سئو سامان مراجعه کنید.

سفارش سئو سایت

به شما پیشنهاد میکنیم که در مورد سئو هیچوقت زمان را از دست ندهید. برای ارتباط با ما و سفارش بهینه سازی سایت می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید.

  با تیم سئو سامان در ارتباط باشید.