سئو سایت عربی (موقع السیو)

  • خانه
  • سئو سایت عربی (موقع السیو)

اگر با سئو و بهینه سازی سایت آشنا باشید، حتما می دانید که می تواند چه توانایی های شگفت انگیزی به شما اضافه کند. فرض کنید شما محصولی فوق العاده کار آمد با استفاده از مواد اولیه طبیعی ساخته اید. قبلا دیده اید که محصولات مشابه به آن در بازار صنایع دستی یک شهر خاص به فروش می رسد و می دانید محصولتان در شهر شما مشتری ندارد. در این صورت اولین قدمی که برمیدارید چه خواهد بود؟ بله شما به آن بازار مراجعه می کنید و از فروشگاه های آنجا می خواهید که محصول را برایتان بفروشند! داستان سئو سایت عربی و سئو سایر زبان های خارجی یک الگوبرداری فرصت طلبانه از این اقدام است. برای شناخت بهتر سئو عربی (موقع السیو)، با ما همراه باشید.

بهتر است بدانید: سئو چیست؟

سئو سایت عربی (موقع السيو)

سئو سایت عربی چه کمکی به شما می کند؟ 

برای اینکه الگوبرداری انجام شده را برایتان توضیح دهم، به جایگزین کردن چند مورد از بازار دیجیتال امروز در داستان سنتی بالا نیاز داریم. بازار شهر خودتان را معادل با سئو فارسی در نظر بگیرید. طبق مثال شما باید به سئو فارسی نیاز نداشته باشید؛ این می تواند به علت این باشد که شما قبلا برای کلمات مد نظرتان در زبان فارسی، بهینه سازی حداکثری داشته اید یا اینکه به هر دلیلی بازار داخلی را مناسب نمی دانید. اما کاری که سئو سایت به زبان عربی (سیو بالعربی) برای شما پیش می برد، کجای قصه است؟ سئو عربی شما را بدون حمل و نقل به بازار هدف منتقل می کند و در آنجا نگه می دارد!

کسب و کارهای سنتی همیشه اسیر یک دیوار فیزیکی بودند. خدمات شما برای اعراب جذاب است؟ فروشگاهتان می تواند از امارات، عربستان، عراق، قطر، مصر و … مشتری داشته باشد؟ قطعا نمی توانید به سرعت در همه ی کشورهای عرب زبان دفتری احداث کنید. سئو عربی به شما کمک می کند تا از طریق موتور جستجو خدمات، محصولات و تخصص خود را به اعراب بشناسانید. با سئو سایت عربی شما می توانید در صدر نتایج جستجوی کلمات کلیدی عربی به مخاطب خارجی خود معرفی شوید. 

ایرانیان در این سالها برای هدف قرار دادن کدام بازار، از سئو به زبان عربی استفاده کرده اند؟ یکی از متداول ترین ها سئو سایت پزشکی است!

سئو عربیتحلیل سئو عربی (فحص السيو) و تفاوت های آن با فارسی

اگر با سئو سایت آشنا باشید، حتما می دانید که فعالیت های آن تحت اسامی مختلفی دسته بندی می شود. برای سئو سایت عربی هم طبق روال ابتدا به سراغ داخل سایت می رویم.

  •  اول از همه مثل همیشه باید اصول سئو تکنیکال رعایت شده باشد. پس اگر سایت کدنویسی شده است که باید کدها بررسی شوند و اگر هم هنوز سایتی وجود ندارد، طراحی سایت مبتنی بر سئو باید در دستور کار قرار گیرد. 80% این مرحله به زبان سایت شما ارتباطی ندارد؛ پس برای سئو سایت عربی، فارسی، انگلیسی و … یکسان دنبال می شود.
  • سپس به سراغ داخل سایت می رویم. فعالیت های سئو داخلی تماما باید توسط فردی مسلط به زبان عربی انجام شود. تولید محتوای سئو شده عربی، استفاده از متاتگ های مربوطه، لینکسازی داخلی و … حتی بهتر است طراح سایت شما آشنا به سلایق مخاطب عرب باشد؛ زیرا تجربه ی کاربری (UX) اهمیت بسزایی در بازگشت بازدیدکنندگان به سایت شما دارد. استراتژیست محتوای سایت شما باید بررسی سئو عربی (فحص السیو) را بشناسد و بتواند سایت شما و رقبا را از نظر سئویی آنالیز کند.
  • در مرحله ی بعد شما لینک سازی و سئو خارجی آغاز می شود. همانطور که می دانید لینک ها هنوز هم (به خصوص برای گوگل) بخش عمده ای از فرآیند بهینه سازی سایت را تشکیل می دهند. قدرتمندترین لینکی که می توانید بگیرید، احتمالا از طریق رپورتاژ آگهی عربی باشد. اگر از سیستم های وبلاگ نویسی (Guest blogging) استفاده می کنید، ترجیحا باید به زبان عربی باشند. تمام انکر تکست های مورد استفاده، یافتن دامنه های مرجع و سایت های مرتبط و … همه با محتوا و سئوی عربی سروکار دارند.

سیو بالعربی (SEO بالعربی)

سفارش سئو سایت عربی

با توجه به تجربیاتی که سئو سامان در سئو سایت به زبان عربی داشته است، شما می توانید در صورت نیاز سفارش سئو عربی خود را با ما در میان گذارید. کارشناسان ما بعد از انجام بررسی های مربوطه در مورد کلیات پروژه و هزینه سئو عربی با شما تماس خواهند گرفت. سئو سامان آماده است تا به شما برای لمس قدرت بازاریابی دیجیتال کمک کند.

نتیجه گیری

 در سئو عربی هم مثل تمام زبان ها شما به یک سری اصول دائمی سئو سایت نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال نمی شود سایت شما بالای 10 ثانیه مخاطب را منتظر بگذارد و نرخ ریزش مخاطب شما بالا نرود. لازم است که شما به مانند زمان که یک بنا ساخته می شود، پی را درست ریخته باشید تا بتوانید در ادامه روی محتوای سایت متمرکز شوید. برای انجام سئو سایت عربی به صورت حرفه ای بهتر است متخصصینی آشنا به زبان و قواعد عربی داشته باشید. هرچند در برخی قسمت ها لازم نیست که کارشناس سئو حتما صرف و نحو بداند! معرفی و کانفیگ کردن سایت برای موتورهای جستجو (تهيئة المواقع لمحركات البحث) یکی از همین فعالیت هاست. 

سئو سایت عربی (موقع فحص السيو)در آخر اگر فرصت این را دارید که مشتریان خود را گسترش دهید، این شانس را از خودتان نگیرید؛ اگر نمی توانید حدس بزنید که سئو عربی یا سئو به هر زبان خارجی دیگر برای شما مفید است یا خیر، با کارشناسان فروش خود و متخصصان سئو مشورت کنید!

    با تیم سئو سامان در ارتباط باشید.