سئو سایت شرکتی, مناسب برای برندینگ!

 • خانه
 • سئو سایت شرکتی, مناسب برای برندینگ!

گسترش روز افرون کسب و کارهای اینترنتی بسیاری از افراد را وادار به تشکیل سایت می کند. طراحی سایت های شرکتی، سئو سایت و بهینه سازی آن از جمله عوامل مهم در جلب رضایت مشتری محسوب می شود. امروزه باتوجه به پیشرفت الگوریتم های سئو در موتورهای جستجو، بحث سئو و بهینه‌ سازی تخصصی‌تر شده است.

در حوزه کاری با استفاده از سئو و تولید محتوای اصولی، شرکت‌ها خدمات خود را به مخاطبان بیشتری ارائه خواهند داد. بهره‌گیری از سئو و تمام الگوریتم‌های آن، بازدید شما از موتور جستجوگر را افزایش می دهد. در این شرایط مشتریان و مخاطبان بیشتری به کسب و کار شما جذب می شوند. در این مقاله به بررسی سئو سایت شرکتی خواهیم پرداخت.

سئو سایت شرکتی

دلایل اهمیت سئو سایت شرکتی

جستجوی آنلاین یکی روش های مدرن و همگانی در میان مردم است. امروزه اغلب افراد ابتدا نیازهای خود را در گوگل جستجو می کنند. با بهره گیری از سئو سایت های شرکتی در صفحه اول گوگل قرار خواهید گرفت. به این ترتیب کسب و کار خود را در معرض دید کاربران فعال گذاشته و مشتریان بسیاری را به خود جذب می کنید.

سئو موجب برندسازی و افزایش بازدید می شود

طبیعتا اغلب سایت ها هنگام جستجوی کاربران، به قرارگیری در بالاترین رتبه و کلیک آن ها نیاز دارند. کاربران تا رسیدن به خواسته اصلی خود، امکان تعویض عبارت تا رسیدن به نتیجه اصلی را دارند. امکان تکرار این کار تا چندین بار از سوی کاربران وجود دارد. با هربار دیده شدن سایت شما در جستجوی کلمات متفاوت کاربران، احتمال کلیک برروی سایت شما افزایش می‌یابد. در نتیجه، اعتماد بیشتری به سایت شما پیدا می شود.

افزایش اعتبار کسب و کار

کاربران هنگام جستجوی عبارات مختلف، رتبه سایت را ناخودآگاه در ذهن خود ثبت می کنند. از نظر اغلب کاربران، رتبه بالای سایت شرکتی دلیلی برای اعتبار سایت شما است. آن ها دائما سایت شما را توسط گوگل در حال نمایش مشاهده می کنند. این گزینه مهم ترین نکته ای است که سئوی سایت های شرکتی به مدیران اعطا می کند.

افزایش ترافیک سایت های شرکتی

افزایش ترافیک سایت به شانس خرید مشتریان از سایت شما رابطه مستقیم دارد. کاربران در صورت احساس نیاز به سایت شما وارد شده و احتمال خرید آن ها از سایت شما افزایش می یابد.

بهترین راه تبلیغ در بازگشت سرمایه

در گذشته تبلیغات انواع کسب و کارها هزینه های بسیاری در پی داشت. اما در سئو “بازگشت سرمایه” امکان داشته و دلیل آن نیز مشخص است. سئو موجب هدایت مشتریانی که به دنبال محصول یا خدمت مورد نظر هستند، می شود.

در این روش نیازی به تبلیغات در تلویزیون یا بنر در سایت های دیگر نیست. کسب و کار شما برای افراد به دنبال محصول یا خدمات موردنظر نمایش داده می شود. سایت شما نیازی به قانع کردن مشتری جهت خرید محصول نخواهد داشت. القای بهترین ارائه دهنده خدمات یا محصول تنها کار شما در این زمینه خواهد بود.

نگرشی به نظیر از درک رفتار مشتریان توسط سئو

از دیگر دلایل اهمیت سئو سایت شرکتی، نگرشی از درک رفتار مشتریان است. همانطور که اشاره شده سئو سایت های شرکتی موجب افزایش ترافیک با ارزش برای سایت می شود. با استفاده از نرم افزارهای آمارگیر همانند نرم افزار گوگل آنالیتیکس، قادر به آنالیز ترافیک سایت خود خواهید بود. با استفاده از تحلیل این داده‌ها آینده سایتی شرکت خود را بهتر رقم زده و تصمیمات عاقلانه ای خواهیدگرفت.

مطالب مرتبط: گوگل آنالیتیکس چیست؟

سئو و بهینه سازی چیست؟

سئو چیست؟

سئو به معنای بهینه سازی سایت  برای موتورهای جستجو به خصوص گوگل است. در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی، کسب و کارهای رنگ دیگری به خود گرفته اند. حال به منظور توسعه فضای بازاریابی اینترنتی، به درک بیشتری از مفهوم سئو نیازمند خواهیم بود.

کلمات کلیدی تعریف شده از جمله اهداف اساسی سئو و بهینه سازی سایت ها محسوب می شود. امروزه قرار گرفتن نام سایت در نتایج گوگل و دریافت امتیاز بالا، از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا با این کار تبلیغی رایگان در بهترین فضای اینترنتی جهان صورت می گیرد.

تمام این فرآیندها موجب هدایت حجم بالایی از انواع ترافیک‌های رایگان از سمت موتورهای جستجو به سایت شما می‌شود. در ادامه به شرح تاثیر سئو سایت های شرکتی در کسب و کارهای اینترنتی خواهیم پرداخت.

تاثیر سئو سایت های شرکتی بر کسب و کارهای اینترنتی

طبق بررسی های صورت گرفته توسط گوگل، بیش از 95% کلیک ها بر روی صفحه اول گوگل انجام می شود. تقریبا 60 تا 70 درصد کلیک ها مربوط به 4 لینک برتر جستجو است. از همین جهت فرآیند سئو و بهینه سازی آن نیازمند هزینه، صرف وقت طولانی و برنامه ریزی دقیق خواهد بود.

بنابراین جهت رونق در کسب و کارهای خود، نشان دادن خدمات و معرفی بهتر باید در رتبه یک تا 4 گوگل قرار بگیرید. تاثیر سئو سایت شرکتی و بهینه سازی آن در کسب و کارهای اینترنتی در این زمینه اهمیت پیدا می کند. با بهره‌گیری از اصول سئو سایت‌های شرکتی، میزان بازدید از سایت افزایش یافته و ذهن مخاطبان به خدمات سایت جلب می‌شود.

اهمیت سئو سایت شرکتی در جلب اعتماد مشتری چیست؟

این بحث را با مثالی در این زمینه آغاز می کنیم. اغلب افراد در خرید روزانه خود ابتدا به برند محصول توجه می کنند. این افراد خرید از برندهای شناخته شده را به سایر اقلام ترجیح می دهند. دلایل جلب اعتماد مشتری به این برندها تبلیغات، معرفی خدمات، ارائه محصولات باکیفیت و غیره از جانب آن ها است.

از همین جهت در کسب و کارهای اینترنتی با بهینه سازی سئو، خدمات و کیفیت محصولات به خوبی معرفی می شوند. با انجام این روش ها اعتماد مشتری جلب شده و درنتیجه برند موردنظر فروش بیشتری خواهد داشت. در نتیجه، جلب اعتماد مشتری در سئوی سایت شرکتی بسیار حائز اهمیت است.

ارتباط برندسازی با سئو

برندسازی

برندسازی یکی از مهم ترین مبحث ها میان شرکت، مدیران و کارآفرینان است. امروزه اغلب افراد در شبکه های اجتماعی با مبحث برندینگ فعالیت خود را آغاز کرده اند. به علاوه، این افراد آموزش های خود را به فروش می رسانند. زیرا عده زیادی در این دوره به دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی و کارآفرینی هستند.

بسیاری از کسب و کارها به صورت اینترنتی بوده و در این بستر فعالیت خود را انجام می دهند. از همین جهت به عوامل مهمی جهت پیش برد هدف باید توجه شود. عوامل مهم و مورد توجه در برندسازی شامل موارد زیر می شود.

 • خدمات مشتری
 • تبلیغات
 • تولید محتوای اصولی
 • سئو همراه با بهینه سازی سایت
 • سئو سایت شرکتی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی
 • بازاریابی و … .

تمام این موارد در قالب یک شرکت اینترنتی، به سئو و بهینه سازی سایت بستگی دارد. بیشتر دیده شدن شما با جذب مخاطبین رابطه مستقیم داشته و در ذهن آن ها باقی خواهید ماند. به علاوه، سایت شما برای تبدیل به یک برند معروف آماده خواهد بود. البته در این زمینه باید بهترین خدمات را به مشتری ارائه کرده و تا موجب جلب نظر آن ها شود.

جمع بندی نهایی

باتوجه به افزایش رقابت شرکت‌های مختلف دریک حیطه مشخص، استفاده ازانواع ابزار تبلیغاتی به کسب پیروزی دراین نبرد کمک می‌کند. یکی از بهتری ابزارهای موفقیت در فضای آنلاین، سئو سایت شرکتی است. این فضا روزبه‌روز در حال گسترش بوده و در صورت تمایل به پیروزی باید از آن استفاده کنید. با استفاده از خدمات تخصصی تیم “سئو سامان” سئو سایت های شرکتی خود را به ما بسپارید.

  با تیم سئو سامان در ارتباط باشید.