سئو سایت خود را به سئو سامان بسپارید.

 • خانه
 • سئو سایت خود را به سئو سامان بسپارید.

یکی از اقداماتی که شما می توانید در راستای شروع مارکتینگ آنلاین خود انجام دهید، سئو سایت می باشد. در دنیای دیجیتال مارکتینگ امروز، افزایش بازدید هدفمند به معنی افزایش فروش برای شما می باشد. سئو و بهینه سازیسایت باعث می گردد که شما به هدف و خواسته خود در افزایش بازدید و ورودی سایت برسید و بتوانید با خیال راحت، خدمات خود را به جامعه هدف خود نشان دهید.

 

سئو سایت مبتدی

 

چرا باید سایت خود را سئو کنم؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما باید برای سئو سایت خود اقدام کنید. این دلایل عبارتند از:

 • در بهینه سازی سایت، خدمات و محصولات خود را به افرادی نمایش می دهید که خواستار آن خدمت یا محصول هستند. برای مثال هنگامی که شما کلمه کلیدی هدف خود را “اجاره خودرو” مشخص می کنید و سئو و بهینه سازی لازم برای این کلمه را در سایت خود انجام می دهید، موتور جست و جوی گوگل آن صفحه از وب سایت شما را به افرادی نمایش می دهد که به دنبال اجاره خودرو می باشد.
 • در دنیای مارکتینگ یکی از مهم ترین دغدغه های موجود، افزایش نرخ تبدیل (Conversion Rate) می باشد. به طور خلاصه می توان گفت که نرخ تبدیل به درصد افرادی گفته می شود که از وب سایت شما خریداری می کنند.سئو سایت باعث می گردد که نرخ تبدیل (بخوانید مقدار فروش) سایت شما افزایش یابد.
 • اگر شما تا به حال اقداماتی برای تبلیغ در فضای مجازی و یا رسانه های خبری کرده باشید، می دانید که هزینه تبلیغات به شدت بالاست. تازه باید بدانید که معمولا نرخ تبدیل تبلیغات در مقایسه با سئو کم تر است! سئو سایت معمولا هزینه کم تری نسبت به تبلیغات دارد.
 • یکی از مهم ترین نکاتی که درباره سئو باید بدانید، این است که سئوی سایت برای شما ماندگار است. شما برای هر تبلیغ در فضای دیجیتال همانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها باید هزینه پرداخت کنید؛ ولی با یک بار هزینه کردن برای سئو سایت خود شما تا مدت زیادی می توانید از آن بهره مند شوید. (مدت زمان ماندگاری بستگی به رقبای حوزه کاری و میزان فعالیت آن ها در سئو می باشد).

و……….

بهینه سازی سایت مقدماتیپیش نیاز سئو سایت چیست؟

پیش نیازهای اولیه سئو سایت موارد بسیار ساده ای می باشد. شما می توانید بنابر هدف و استراتژی خود در مدت زمان 1 روز تا 2 الی 3 ماه پیش نیازهای سئو سایت خود را فراهم کنید. پیشنهاد می گردد که در مراحل اولیه نیز با یک مشاور سئو در ارتباط باشید تا در آینده بتوانید بالاترین بازده را از سئو دریافت نمایید. به طور کلی پیش نیازهای بهینه سازی سایت موارد زیر می باشد.

 • یک دامنه اینترنتی تهیه کنید. در تهیه دامنه اینترنتی حتما این نکته را عایت کنید که از اسم برند خود استفاده نمایید.
 • هاست و یا سرور خریداری نمایید. در تهیه هاست و سرور سعی کنید که آن را از شرکت های ارائه دهنده معتبر تهیه کنید. (سرور خوب از نوع شب هم واجب تره!)
 •  طراحی وب سایت را انجام دهید. طراحی وب سایت می تواند به صورت اختصاصی و یا با استفاده از سیستم های سایت ساز همانند طراحی سایت وردپرس صورت گیرد. این که سایت شما از چه نوعی باشد، تاثیر زیادی بر مدت زمان طراحی سایت دارد. حتما فرآیند طراحی وب سایت خود را زیر نظر مشاور سئو انجام دهید ( برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده)؛ اما اگر چنین امکانی را ندارید، بهترین کار این است که با یک توسعه دهنده وب در ارتباط باشید که با مفاهیم سئو تکنیکال آشنایی داشته باشد.

باید از این موضوع خوشحال باشید که تمام اقدامات پیش نیاز ذکر شده توسط تیم حرفه ای سئو سامان برای شما کارفرمای عزیز صورت می گیرد. پس با خیال راحت سئو سایت خود را به ما بسپارید.

پیش نیاز سئو سایت

چه نوع سئویی مناسب من می باشد؟

سئو سایت فروشگاهی با سئو سایت شرکتی و سئو سایت خبری با سئو سایت پزشکی متفاوت است. تیم سئو سامان در زمینه بهینه سازی سایت در دو سبک متفاوت مشغول ارائه خدمات می باشد.

دسته اول عبارتند از:

 1. سئو فروشگاه اینترنتی
 2. سئو سایت شرکتی
 3. سئو سایت گردشگری
 4. سئو سایت تبلیغات و آگهی همانند شیپور و….
 5. سئو سایت پزشکی

دسته دوم عبارت است از:

 1.  سئو سایت انگلیسی
 2. سئو سایت عربی
 3. سئو سایت روسی
 4. بهینه سازی سایت با زبان آلمانی
 5. سئو سایت فرانسوی
 6. سئو سایت اسپانیایی

سئو فروشگاه اینترنتی چگونه است؟

در سئو فروشگاه اینترنتی تمام سعی و تلاش ما بر این است که با توجه به استراتژی پروژه و اهداف کارفرما محصول و محصولاتی را در صدر نتایج جست و جوی گوگل به کاربران نمایش دهیم. برای مثال برای یک شرکت فروش لپ تاپ می توانیم خدماتی ارائه دهیم که در کلماتی که مرتبط به لیست محصولات همانند “خرید لپ تاپ Asus” و  کلماتی که مرتبط به یک محصول خاص همانند “خرید لپ تاپ Asus- Zenbok 2315” است، رتبه کسب نمایند.

 

سئو شرکتی | برند خود را نمایش دهید.

هر شرکت محصولات و خدماتی برای ارائه دارد. حال این خدمات به صورت فیزیکی و یا به صورت مجازی می باشد. در سئو سایت های شرکتی تمام تلاش ما بر این است که بتوانیم یک برند را در تمام خدمات قابل ارائه توسط آن شرکت به مردم نمایش دهیم. یکی دیگر از اهداف سئو سایت شرکتی، شناسایی برند به افراد می باشد که با سئوی محتوا صورت می گیرد.

سئو سایت گردشگری و پزشکی چیست؟

سایت های گردشگری و سایت های پزشکی بیشتر از نوع محتوا می باشند. بنابر این ما سعی می کنیم که با ایجاد ساختار درست محتوایی و انجام فرآیندهای سئو داخلی و خارجی در کلمات مرتبط به حوزه گردشگری همانند تور، عمل زیبایی و… رتبه کسب نمایید.

 

سئو سامان ارائه دهنده خدمات سئو زبان های مختلف می باشد.

وجه تمایز ما در مقایسه با شرکت های فعال در حوزه سئو این است که ما علاوه بر سئو سایت در زبان فارسی، در زبان های انگلیسی، عربی، روسی، آلمانی، فرانسوی و اسپانیایی نیز خدمات سئو ارائه می دهیم.

خدمات سئو زبان های خارجه مناسب شرکت ها و وب سایت هایی است که استراتژی فروش محصولات خود را محدود به جامعه هدف مردم ایران نمی دانند و قصد آن را دارند که خدمات خود را جهانی کنند.

ما در این راه پر پیچ و خم به این دسته از شرکت ها کمک می کنیم که خدمات خود را به جامعه هدف خود در کشورهای مختلف نمایش دهند و بتوانند به اهداف خود برسند.

خدمات سئو سامان

سئو سایت انگلیسی

سئو سایت انگلیسی

سئو سایت شرکتی

سئو سایت شرکتی

سئو سایت فروشگاهی

سئو فروشگاه اینترنتی

سئو سایت گردشگری

سئو سایت گردشگری

سئو سایت پزشکی

مزایای سئو سایت پزشکی

اگر در راه سئو و بهینه سازی وب سایت خود نیاز به خدمات دارید، می توانید پروژه خود را به تیم حرفه ای و جوان سئو سامان بسپارید. برای ارتباط با ما کافی است فرم زیر را پر کنید. در سریع ترین زمان ممکن ما با شما در ارتباط خواهیم بود.

  با تیم سئو سامان در ارتباط باشید.