سئو سایت انگلیسی | بازار خود را جهانی کنید.

  • خانه
  • سئو سایت انگلیسی | بازار خود را جهانی کنید.

سئو سایت انگلیسی با سئو سایت فارسی بسیار متفاوت می باشد و شما می بایست نکات مهم و پیشرفته ایی را برای بالا بردن جایگاه وب سایت تان رعایت نمایید. در ادامه ی این متن به طور کلی راجع به آن بحث خواهیم کرد و در آخر نیز به بررسی نکاتی که برای سئو کردن وب سایت انگلیسی بسیار مهم است می پردازیم؛ پس با کارشناسان سئو سامان همراه باشید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارزهای دیجیتالی عده ایی از کارفرمایان به این ایده رسیده اند که بازار هدف شان را بازارهای خارج از کشور قرار دهند. به همین خاطر می بایست این دسته از کارفرمایان نکاتی مهم را درباره سئو سایت رعایت نمایند.

مطالب مرتبط: درباره سئو سایت عربی چه می دانید؟

سئو سایت انگلیسیچه نکاتی را برای راه اندازی سایت انگلیسی زبان باید رعایت کنیم

در صورتی که شما بخواهید در بازار خارج  هدفمند وارد شوید، می بایست از ابتدا پایه و اساس را کاملا رعایت نمایید. در ادامه به صورت قدم به قدم برای شما عزیزان گرامی نکاتی که باید در راه اندازی وب سایت انگلیسی رعایت کنیم می پردازیم.

یکی از اصلی ترین کارهایی که شما باید در ابتدا برای راه اندازی هر وب سایتی انجام دهید انتخاب نام دامین مناسب می باشد.

انتخاب نام دامین مناسب

انتخاب نام دامین مناسبکارفرمای گرامی، در صورتی که می خواهید در سئوی سایت انگلیسی فردی موفق باشید شما می بایست نام دامین خود را متناسب با بازار هدف تان قرار دهید. به عنوان نمونه در صورتی که شما می خواهید در عرصه ی فروش فرش دستباف ایرانی به بازار انگلیس و یا کشوری دیگر فعالیت داشته باشید شما بهتر است نام دامین خود را متناسب با نوع برندتان انتخاب نمایید. به عنوان نمونه در صورتی که بخواهیم برای برند سامان بازار تجارت فرش را پیاده سازی کنیم، می بایست نام دامین را تحت عنوان ” www.carpetsaman.com ” خریداری نماییم.

خرید دامین متناسب با حیطه ی فعالیت تان باعث شناخت بیشتر موتورهای جست و جو از وب سایت تان می شود و در صورتی که وب سایت تان محتوا و محصولات با ارزشی برای ارائه کردن به کاربران داشته باشد ، در آینده ایی نزدیک از الگوریتم دنس گوگل خارج شده و به راحتی می توانید جایگاه های مناسبی را بدست بیاورید.

شما با انتخاب انگلیسی و لاتین نام دامین تان به صورت اتوماتیک یکی از فیلتر های سئو سایت انگلیسی را پشت سرگذاشته اید و شما می توانید برای بدست آوردن جایگاه های بالاتر می توانید با تیم متخصص سئو سامان در تماس باشید.

طراحی سایت انگلیسی

پس از این که دامین تان را خریداری کردید، می بایست برای طراحی کردن وب سایت تان ، ایده تان را با کارشناسان طراحی سایت در میان بگذارید؛ چرا که در صورتی که بخواهید وب سایت تان در سئو سایت انگلیسی جایگاه مناسبی بدست آورد می بایست طراحی سایت تان سئو محور باشد. در آینده ایی نزدیک برای شما محتوایی تحت عنوان طراحی سایت سئو محور منتشر خواهیم نمود.

در صورتی که بخواهید وب سایت تان در جایگاه کلمات کلیدی و سئو انگلیسی پیشرفت ویژه ایی داشته باشد می بایست طراحی وب سایت تان متناسب بر اصول سئو باشد.

یکی از نکاتی که طراح حرفه ایی باید رعایت نماید این است که آخرین مطالب و آخرین محصولات را در انتهای صفحه اصلی وب سایت تان قرار دهید. همین امر باعث می شود شما با انتشار مطلب و بلاگی آن را به صورت استاتیک در صفحه اصلی تان به نمایش بگذارید. همین امر باعث آپدیت بودن home page تان می شود.

در سئو سایت انگلیسی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

احتمالا تا به اینجای متن متوجه شدید که به چه نکاتی برای راه اندازی وب سایت انگلیسی باید دقت نمایید. در ادامه به نکاتی که به رشد سریع وب سایت انگلیسی شما بر اساس سئو کلاه سفید کمک میکند می پردازیم.

قرار دادن عنوان مناسب

پس از این که نام برند خود را انتخاب نمودید، می بایست عنوان صفحه را با استفاده از تنظیمات ( در سئو وردپرس با استفاده از افزونه Yoast امکان پذیر است.) به صفحه اصلی اضافه نماییم. به عنوان نمونه صفحه اصلی فروشگاه فرش را می بایست عنوان ” Seosaman exporter of handmade carpets to England ” قرار دهید.

درج hreflang در کد نویسی سایت

قرار دادن اچرف لنگ در کد نویسی

شما می بایست به این نکته دقت کنید که جامع هدف کاربران شما در خارج از کشور می باشند ، و شما می بایست تمام محتوای وب سایت تان را به زبان خارجه و با ترجمه های درست و اصولی درج نمایید.

اما موردی که در سئو کردن سایت انگلیسی برای ما بسیار اهمیت دارد این است که به موتورهای جست و جو چگونه اطلاع دهیم که وب سایت مان متناسب با زبان کاربر جست و جو کننده می باشد. به همین خاطر ما راه های زیادی برای این کار داریم .

یکی از راه های مناسب قرار دادن تگ hreflang می باشد. قرار دادن کد hreflang مزایای بسیار زیادی را دارا می باشد که در قسمت های مربوطه در وب سایت مان آن را مورد بررسی قرار داده ایم. شما می توانید با مراجعه کردن به قسمت های مربوطه از مزایا و معایب hreflang مطلع شوید.

شما با قراردادن این تگ در قسمت head وب سایت تان به موتورهای جست و جو این نکته را گوش زد می نمایید که شما به ازای هر زبان و هر جغرافیا همانند زبان انگلیسی و کشور آمریکا، محتوای سئو شده دارید.

چگالی کلمات کلیدی

در صورتی که خودتان به اصول و ترجمه ی زبان انگلیسی تسلط دارید؛ به گونه ایی که کاملا با گویش های کشور انگلیس آشنا می باشید می توانید با رعایت چگالی کلمات کلیدی در هر موضوعی به راحتی مطلب تان را در وب سایت قرار دهید و کار سئو کردن وب سایت انگلیسی را به متخصصان حرفه ایی بسپارید.

قسمتی که می بایست در سئو سایت انگلیسی بسیار به آن توجه نمایید استفاده و به کاربردن کلمات هم معنی و هم خانواده با کلمات کلیدی می باشد.شما با به کار بردن این کلمات به موتورهای جست و جو می فهمانید که در مورد چه موضوعی دقیقا خواهید پرداخت.

در این مطلب اطلاعاتی کامل و جامع در مورد سئو انگلیسی در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه کافی برای شما آموزنده و مفید قرار گرفته باشد ، جهت ارائه مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان سئو سامان ارتباط برقرار نمایید.