خرید رپورتاژ آگهی چیست؟ چه مزایایی برای کسب و کار و سئو دارد؟

خرید رپورتاژ آگهی

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به رپورتاژ آگهی که نوعی خرید بک لینک حساب می گردد، در اختیارتان قرار خواهیم داد. اما در صورتی که شما کمی با علم سئو آشنایی داشته باشید سوالی برای تان پیش خواهد آمد که خرید رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر روی سئو سایت می گذارد و چه مزایایی برای کسب و کارمان دارد؟ امیدواریم تیم تخصصی سئو سامان را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید.

قبل از این که به بررسی موضوعی بپردازیم باید بدانیم رپورتاژ آگهی چه چیزی می باشد؟

رپورتاژ آگهی چیست؟

عده ای از صاحبان کسب و کار برای برند سازی و عده ایی دیگر برای ورود ترافیک به وب سایت و برخی از افراد معمولا برای بهود مسائل سئوی وب سایت شان اقدام به خرید رپورتاژ می نمایند.

صاحبان کسب و کار معمولا باتوجه به فعالیت هایی که دارند، مطلبی را آماده می کنند. این افراد مطلب شان را طوری طراحی می کنند که چکیده ایی از مهارت های خودشان در این موضوع گنجاده شده باشد. اما موردی که برای ما بسیار اهمیت دارد این است خرید رپورتاژ آگهی چه مزایایی برای کسب و کار سئو دارد؟

هدف از خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

شما با معرفی برندتان باعث افزایش جذب ترافیک می شوید. این به این معنی است که سایت شما به مرور زمان ،بیشتر به کاربران اینترنتی نشان داده خواهد شد. پس از مدتی جذب ترافیک سبب توسعه ی کسب و کارتان می شود.

بعضی از مالکان وب سایت های اینترنتی برای جذب مشتری و فروش محصولات شان این کار را انجام می دهند و برخی دیگر از مدیران سایت ها، برای ارائه ی بیشتر خدمات شان اقدام به خرید رپورتاژ آگهی می نمایند.

رپورتاژ آگهی را از کجا بخریم؟‌

برای خرید رپورتاژ آگهی کدام سایت ها را انتخاب نماییم

معمولا وب سایت هایی که به صورت روزانه ترافیک بالایی از کاربران دریافت می نمایند و مداما این وب سایت ها درحال تولید محتوا هستند، از ترافیک بالای شان استفاده می کنند و به فروش رپورتاژ اگهی می پردازند.

این نکته را باید خوب بدانید در صورتی شما با انجام این کار موفق خواهید شد که سایت هایی را برای خرید انتخاب نمایید که با نوع فعالیت تان هم خوانی بیشتری داشته باشد.

نکته: عده ای از مدیران بعد از تاسیس وب سایت شان و برای بهبود جایگاه کلمات کلیدی شان دست به خرید رپورتاژ آگهی می زنند. توجه داشته باشید درست است این کار مزایایی را به همراه دارد اما در صورتی که به نکات فنی این موضوع دقت نکنید ممکن است برای وب سایت تان اصطلاحا (سم) باشد و گوگل جایگاه شما را در صفحات جست و جوی خود حذف نماید. (این عمل توسط الگوریتم پنگوئن که یکی از مهم ترین الگوریتم های گوگل است، صورت می گیرد.)

برای خرید رپورتاژ آگهی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در صورتی که می خواهید انجام این کار برای وب سایت تان سم نباشد پیشنهاد می کنیم ادامه ی مطلب را با دقت بخوانید.

معمولا خرید رپورتاژ آگهی به گونه ای می باشد که محتوای شما برای همیشه بر روی صفحه ای از سایت های دیگران قرار خواهد گرفت.

در اکثر اوقات فروش رپورتاژ آگهی با هدف سئو خارجی به این صورت انجام می گیرد که شما برای همیشه مبلغی را پرداخت می کنید و محتوای تان برای همیشه در صفحه ی سایت خارجی قرار خواهد گرفت.

خرید رپورتاژ آگهی را از سایت های مرتبط

مسلما شما زمانی نتیجه بهتری می گیرید که در سایت های مرتبط با توجه به نوع فعالیت تان اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کرده باشید. در واقع با انجام این کار حجم بسیار زیادی از کاربران که به حوزه و فعالیت شما علاقه دارند به وب سایت تان وارد می شود.همین امر باعث بهبود توسعه ی کسب و کارتان می گردد.

توجه داشته باشید که مورد دیگری نیز که برای ما اهیمت دارد این است که شما باید نکات دیگری را رعایت نمایید.

بررسی سایت آگهی دهنده بسیار مهم است.

اقدامی دیگر که شما باید انجام دهید این است که باید domain authority و page authority و spam score سایت آگهی دهنده را مورد بررسی قرار دهید.

برای بررسی این نکات می توانید از ابزار moz bar استفاده نمایید. (آموزش رایگان ابزار moz در وب سایت موجود است.)

اعتبار دامنه و اعتبار صفحه و درصد اسپم بودن سایتی که به شما لینک خواهد داد بسیار مهم می باشد.

بارها مشاهده شده است که وب سایت های آگهی دهنده در کنار اعتبار دامنه پایین،اسپم بالایی داشته است همین امر باعث می شود برای سایت شما خرید رپورتاژ آگهی از این دسته از سایت ها سم به نظر بیاید و نمره ی منفی برای جایگاه کلمات کلیدی تان از سوی گوگل محسوب شود.

تعداد کلمات رپورتاژ آگهی چه مقدار خوب است؟

معمولا از سوی گوگل محتواهایی مورد ارزش می باشد که از 300 کلمه بیشتر باشند،اما شما باید به این نکته توجه نمایید که این محتوا قرار است حجم ترافیک بالایی را برای خود در بر گیرد. به همین خاطر پیشنهاد می دهیم مطلبی را آماده نمایید که مخاطب را به وجد بیاورد، به گونه ایی که مخاطب را ناخودآگاه به وب سایت شما برساند.

تعداد کلمات رپورتاژ آگهی معمولا بین 700 الی 1500 کلمه نوشته می شود.

توجه داشته باشید مطلبی را برای خرید رپورتاژ آماده نمایید که برای مخاطب خسته کننده نباشد و از اضافه گویی برای نوشتن محتوای رپورتاژ آگهی پرهیز نمایید.

در رپورتاژ آگهی از چه عکس هایی استفاده نماییم؟

  1. از کپی بودن عکس های تان جدا خودداری نمایید.
  2. سعی کنید عکس تان را مخاطب پسند انتخاب کرده باشید.
  3. تصویر رپورتاژ آگهی باید طوری باشد که تمام خدمات ارائه دهنده ی شما به نمایش در بیاید.
  4. در صورتی که قصد تان برند سازی باشد با انتخاب تصوایری که ذکر کردیم ممکن است شما بازخورد بیشتری بگیرید.

رپورتاژ آگهی برای صفحه اصلی یا هوم پیج ضرر دارد؟

معمولا رپورتاژ برای صفحات داخلی سایت انجام می گیرد و انتخاب برای هوم پیج و صفحه اصلی سایت پیشنهاد نمی گردد.

معمولا صفحات هوم پیج و صفحه اصلی سایت برای کلمات کلیدی هدف گذاری می شوند که رقابت در آن کلمه سخت تر به نظر بیاید، اما در صورتی که در حوزه ی فعالیت شما رقابت آن چنانی وجود ندارد می توانید برای صفحه اصلی سایت تان نیز این کار را انجام دهید.

در این مطلب اطلاعاتی جامع در مورد خرید رپورتاژ آگهی در اختیار تان قرار دادیم امیدواریم این مطلب به اندازه ی کافی برای تان آموزنده و مفید قرار گرفته شده باشد. برای انجام خدمات مشاوره ی سئو سایت می توانید با کارشناسان متخصص سئو سامان ارتباط برقرار نمایید.

 

نوشته‌های پیشین نوشته‌های پیشین
پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید