سرعت و دقت زیاد را با الگوریتم مرغ مگس خوار تجربه کنید.

الگوریتم مرغ مگس خوار

در ابتدا برای درک بهتر مفهموم الگوریتم مرغ مگس خوار (یکی از مهم ترین الگوریتم های گوگل) ابتدا با مثالی این مفهوم را برای شما آغاز می کنیم و سپس به شرح و بررسی دقیق آن می پزدازیم.

به عنوان مثال شما با دوستان تان  به مسافرتی در خارج از شهر محل سکونت خود رفته اید.برای این که بهترین مرکز تفریحاتی و یا بهترین استخرهای آبی آن شهر را پیدا کنید ابتدا از اهالی شهری که به آن جا سفر کرده اید پرس و جو می کنید بعد از این که از چند نفر از این اهالی سوال هایی را مجددا پرسیدید اما بعد از چند دقیقه دچار سردرگمی می شوید و متوجه می شوید که نتیجه ی مناسبی برای بهترین مکان به دست نیاورده اید برای این که بهترین مرکز را در این شهر پیداکنید از تلفن همراه خود با استفاده از اینترنت کمک می گیرید و شروع به جست و کردن می کنید. به عنوان نمونه:بهترین استخر در استان مازندران شهرستان آمل را جست و  جو می کنید بعد از این که نتایجی دقیق از نزدیک ترین جایگاه به محل حضور شما  دچار تعجب می شوید که الگوریتم مرغ مگس خوار نزدیک ترین عبارت را با توجه به معنا و مفهوم به شما نشان می دهد.

چگونه گوگل نزدیک ترین عبارت را به شما نشان می دهد؟

بعد از این که در گوشی هوشمند خود عبارت مورد نظر خود را جست و جو کردید متوجه می شوید که نزدیک ترین معنی و مفهوم به عبارت شما در نتایج جست و جو بدست می آید در این موارد ممکن است متعجب شوید که الگوریتم مرغ مگس چگونه با استفاده از هوش مصنوعی خود این فعالیت ها را انجام می دهد.

کمپانی گوگل با اجرای الگوریتم مرغ مگس خوار سبب شد بسیاری از کاربران فعالیت های روزانه خود را با استفاده از اینترنت انجام دهند.

الگوریتم مرغ مگس خوار باعث شد بسیاری از مشاغل موفق تر شوند.

بیشتر بدانید= الگوریتم گوگل دنس چیست؟

الگوریتم مرغ مگس خوار به کمک چه افرادی می آید؟

این الگوریتم به کمک افرادی می آید که به عنوان نمونه افرادی که موقعیت رستوران خود را به درستی در اینترنت ثبت کرده اند. این الگوریتم می تواند به کمک این افراد بیاید.این افراد باید نام دقیق آن محل را ثبت کنند تا افرادی که عبارت: نزدیک ترین رستوران به میدان آزادی را جست و جو می کنند نزدیک ترین عبارت با توجه به معنی و مفهموم این کلمه را برای این افراد نمایش داده شود

در این صورت رستوران شما در صدر این نتایج نمایش داده می شود و کاربر با توجه به سلایق شخصی خود به رستوران شما می آید.

علت نام گذاری الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟

الگوریتم های گوگل تماما دارای معنی و مفهومی خاص می باشند،که در این قضیه این الگوریتم از این قاعده مستثنی نیست.

همانند الگوریتم پاندا و پنگوئن، نام گذاری این الگوریتم به این دلایل می باشد که مرغ مگس خوار یا Hummingbird  دارای سرعت و دقت بالایی می باشد. کارشناسان گوگل بعد از این که این الگوریتم را بوجود آوردند، نام مرغ مگس خوار را بر روی این الگوریتم گذاشتند. عملکرد این ابزار به گونه ایی می باشد که نزدیک ترین مفهوم و دقیق ترین مفهوم را طی جست و جو به شما نمایش می دهد.

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست

بهبود سئوی سایت بااستفاده از الگوریتم مرغ مگس خوار 

بعد از این که این مطالب را خواندید ممکن است سوالی به ذهن شما برسد که برای بهبود سایت با استفاده از مرغ مگس خوار باید چه اقداماتی را انجام دهیم. در ادامه به بهبود سازی وب سایت شما با استفاده از مرغ مگس خوار می پردازیم.

استفاده از کلمات کلیدی هم معنی و یا هم سو با عبارت شما

قبل از این که تولید محتوایی را برای سایت خود انجام دهید می بایست از یک کلمه کلیدی استفاده نکنید.سعی کنید از هم معنی این کلمات در متن تان استفاده نمایید.به عنوان نمونه اگر کلمه کلیدی شما بهترین مرکز خرید می باشد شما می توانید بهترین مجتمع خرید را در متن تان به کار ببرید تا رضایت مرغ مگس خوار را کسب نمایید.

از کدهای اسکیما در وب سایت تان استفاده نمایید

با توجه به این که کد های اسکیما یک مطلب طولانی می باشد و به طور خلاصه نمی توان آن را بیان کرد این کد نویسی را برای شما در مطالب آینده باز گو خواهیم  کرد.

الگوریتم humingbird

نرخ پرش یا بانس ریت (BOUNCE RATE) را کاهش دهید

با توجه به این که الگوریتم Hummingbird به رضایت کاربران نیز مانند اکثر الگوریتم ها پاسخ مثبتی می دهد،می بایست شما بر روی وب سایت تان اعمال و کار هایی را انجام دهید که رضایت کاربران را کسب کنید و فعالیت هایی را انجام دهید که مانع بانس ریت یا نرخ پرش یا کار هایی که باعث می شوند کاربران در لحظات اولیه ای که به سایت شما ورود می کنند خارج شوند.

در این مطلب برای شما الگوریتم مرغ مگس خوار را به طور دقیق مورد بحث قرار دادیم امیدواریم ما را با مقالات دیگر همراهی فرمایید.

در صورت انجام فعالیت های بالا ممکن است رضایت مرغ مگس خوار را بدست آورید و در بهبود سئوی سایت تان فرد موفقی باشید.

برای انجام خدمات سئو ،مشاوره سئو ،بهبود سازی سایت ،افزایش رتبه و رنکینگ سایت می توانید سئوسامان را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: الگوریتم پنگوئن گوگل؛ دشمن لینک سازی غیر طبیعی

 

 

پست جدیدتر پست جدیدتر

پیام بگذارید